Najlepsza wtyczka dla szybkości Woocommerce

Najlepsza wtyczka dla zwiększenia szybkości działania strony to Scalability PRO.

Wtyczka umożliwiła szybsze wyszukiwanie produktów przy ogromnej liczbie. Testowano przy 250 000 i 900 000 produktów Na woocommerce

KategoriaNazwaLink do produktu/stronyPoziom w skali Blazara
Najlepsza wtyczka dla szybkości WoocommerceScalability PROZakup wtyczki100%

 

Scalability Pro to nasza podstawowa wtyczka optymalizacyjna WordPress i jest to Twój plan ubezpieczenia wydajności dla wszystkiego, z wyjątkiem wyszukiwania i filtrów. Wykonując zadania analizy wydajności dla klientów lub odpowiadając na pytania naszych klientów dotyczące wydajności na naszym serwerze Discord, dodajemy optymalizacje dla różnych motywów i wtyczek innych firm do Scalability Pro. Jedyną rzeczą, której nie możemy w pełni zoptymalizować w Scalability Pro, jest wyszukiwanie i filtry, dlatego stworzyliśmy Super Speedy Search i Super Speedy Filters, aby uzupełnić Scalability Pro.

Przyspiesz wp-admin, import, główne zapytania i naprawdę wszystko poza wyszukiwaniem i filtrowaniem
Przygotuj swoją witrynę na przyszłość – skalowalna witryna nie zwolni, gdy Twoja witryna się rozrośnie
Zmniejsz koszty serwera – Scalability Pro przyspiesza wiele powolnych zapytań SQL, które są uruchamiane przez WP_Query, na przykład główne zapytanie na twoich stronach archiwum (sklep lub posty lub niestandardowe typy postów)

Łatwy w użyciu – zawiera niestandardowe indeksy jednym kliknięciem, automatyczne przepisywanie zapytań frontonu i opcje wyłączania nieużywanych funkcji wp-admin w celu przyspieszenia zapleczaOszczędzaj czas – obejmuje optymalizacje w celu przyspieszenia importu i eksportuObejmuje optymalizacje przyspieszające powolne motywy, np. Avada i przyspieszenia wykryte za pośrednictwem naszej usługi analizy wydajności
Dobry dla Googlebota, administratorów i użytkowników – Przyspiesz import, archiwa, wp-admin, mapy witryn XML i powolne motywy
Nigdy więcej nie martw się o wydajność lub skalowalność – zakup obejmuje dostęp do serwera Discord, dzięki czemu możesz rozmawiać bezpośrednio z Davem Hilditchem o wydajności Twojej witryny


Uwaga: Scalability Pro nie przyspieszy małych witryn. Pozwoli to jednak Twojej małej witrynie stać się dużą bez spowalniania. Działa najlepiej w połączeniu z Superszybkimi filtrami i Superszybkim wyszukiwaniem.

Przeglądać zmiany rejestru

Jeśli masz jakieś pytania, odwiedź serwer Discord, gdzie znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania dot. tej wtyczki.


Wydajność a skalowalność


Wydajność to szybkość ładowania stron internetowych, Skalowalność to liczba jednoczesnych użytkowników, których możesz mieć w swojej witrynie bez awarii.

Scalability Pro koncentruje się na skalowalności, więc nie dotyka front-endowego JavaScript ani CSS.

Jednak podstawową techniką poprawy skalowalności jest naprawienie wydajności, tak aby nie spadała wraz z rozwojem witryny.

Oznacza to, że jeśli masz już dużą witrynę internetową, zobaczysz duży wzrost wydajności dzięki zastosowaniu Scalability Pro.

Jak sprawiamy, że WordPress jest skalowalny?Błyskawicznie przyspiesza WP_Query (0,4 sekundy bez pamięci podręcznej w porównaniu z ponad 180 sekundami dla 820 000 produktów na stronie /shop/)
Działa poprzez optymalizację podstawowej bazy danych i zapytań oraz eliminację skanowania tabel
Zapewnia opcje zmiany lub usunięcia wolnych funkcji WooCommerce i WordPress
Doskonale uzupełnia systemy buforowania

Przyspiesza WOLNE zapytania – zainstaluj wtyczkę Query Monitor i przeglądaj najwolniejsze strony, jeśli zauważysz, że zgłaszane są wolne zapytania, Scalability Pro pomoże. Jeśli zamiast tego widzisz tysiące zapytań, prawdopodobnie potrzebujesz również wtyczki Super Speedy Filters.

Dodaje indeksy do kluczowych tabel WordPress, aby pomóc zoptymalizować bazowe zapytania SQL
Zmienia zapytania do bazy danych, aby były bardziej wydajne, unikając skanowania tabel
Zapewnia opcje wyłączania, zmiany lub mikropamięci podręcznej spowalniającej funkcjonalność WordPress/WooCommerce/Import
Jeśli zaimplementowano Scalability Pro i nadal występują skany tabel, naprawimy je.

Pięć kluczowych obszarów problemowych dla skalowalności


Scalability Pro pomaga przyspieszyć główne powolne zapytania, dodając indeksy do tabel i przepisując zapytania, aby z nich korzystać. Ale nie może zrobić wszystkiego samodzielnie.

Jeśli zainstalujesz bezpłatną wtyczkę Query Monitor i przejrzysz powolne strony, zobaczysz jedną lub więcej z tych przyczyn.

Powolne zapytania w miarę powiększania się witryny
W tym właśnie pomaga Scalability Pro. Wykonuje powolne zapytania

Dodaj komentarz